Venčení a hlídání psů v Praze

Potřebujete Vašeho psího kamaráda pravidelně vyvenčit, rozvíjet jeho dovednosti a zodpovědně o něj pečovat? Od toho jsme tady.

Obstaráme vše potřebné od každodenního venčení, krmení, hlídání nebo výcvik.

Věnujeme se vždy jen Vašemu psovi, nevenčíme více pejsků najednou.

Venčíme na území Prahy 2, 3, 5, 7, 10. Po domluvě jsme ale schopni pokrýt i další lokality. Hlídání psů poskytujeme na celém území Prahy.

Služby

Trénink psů

Každý pes potřebuje zdravý pohyb, ať se potřebuje udržet v kondici nebo třeba zhubnout. Tréninkový plán přizpůsobíme vašemu pejskovi na míru.

Venčení psů

Ať už potřebujete vyvenčit pejska ráno, během dne nebo později odpoledne, postaráme se o něj za vás. Zodpovědně, profesionálně, s láskou.

Hlídání psů

Pohlídáme pejska u vás doma. Poskytneme mu zodpovědnou a láskyplnou péči, aby čas bez vás přečkal v klidu a pohodě.

více

postaráme se i o vašeho pejska!

Vyzkoušejte naše služby. Rádi vezmeme Vašeho čtyřnohého kamaráda ven, pohlídáme ho nebo něco naučíme.

O nás

Doglovers jsme založili, protože jsme sami měli potíž sehnat spolehlivé venčení v Praze. Naše psy jsme nechtěli dávat do školek nebo hotelů. Věděli jsme ale, že si zaslouží profesionální individuální péči. Když jsme zjistili, že páníčků s podobným smýšlením je v našem okolí více, bylo rozhodnuto. Jsme zkušení milovníci psů. Chceme uspokojovat potřeby náročných majitelů psů, kteří chtějí pro své psy individuální služby na profesionální úrovni. Doglovers poskytuje venčení psů v Praze, hlídání psů a rekondiční tréninky. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce se psy i jejich páníčky, založena na vzájemné důvěře. Průběžně se vzděláváme, máme veškeré vybavení potřebné k bezpečnému venčení a víme, jak poskytnout psovi první pomoc.

Jsme tu pro vaše pejsky

● pokud potřebujete pravidelné venčení nejen během pracovního týdne,
● sháníte spolehlivé hlídání psa u vás doma, aby pejsek nebyl stresován přesunem do cizího prostředí,
● nebo potřebuje váš pes zdravý pohyb, který ho udrží ve formě.

Tým Doglovers se plynule rozrůstá. Máme ale své limity, protože chceme udržet skupinu venčitelů, kteří se mezi sebou znají, předávají si nabyté zkušenosti a klienti jim tak mohou důvěřovat.

tým doglovers

hodnocení klientů

Služeb Doglovers využíváme už několik let a jsme velmi spokojení. Klára a její tým je 100% spolehlivý, psům rozumí a mají je rádi. Z každého venčení dostaneme zprávu o jeho průběhu, fotografii a navíc ji naše fenka zbožňuje!

Jsme rádi, že Doglovers máme a můžeme všem jen doporučit! Marcela, Praha 2

Doglovers venčí Hantíka déle než rok a nemůžeme si stěžovat 🙂 Aspoň se přes den může proběhnout a zkontrolovat, co se kde děje.  Po venčení dostáváme fotky, pokud se nechá Hant vyfotit 🙂

“Hantíkovi se dostává super péče.” Ondřej, Praha 4 - Braník

O Bertíka se během týdne stará tým Doglovers více jak rok a můžu říct, že jsem s nimi naprosto spokojená. Bertík si to vždycky užije. Klára vychází maximálně vstříc i během výjimečných událostí, takže někdy můžu mimo plán třeba večer do divadla nebo na další akce. Psům rozumí a s pejsky to hezky umí 🙂

Bertík si vycházky s Doglovers opravdu užívá Mirka, Praha 7

o koho pečujeme

Jak to funguje

Co předchází venčení a hlídání psů nebo rekondičnímu tréninku? Abychom mohli vašemu psovi poskytnout co nejlepší péči potřebujeme se toho o něm hodně dozvědět. Kde bydlí, jakou používáte pro vycházky výbavu, jaký je jeho současný zdravotní stav, co rád dělá, co ho naopak nebaví nebo třeba z čeho má strach. Vše si poznamenáme a průběžně aktualizujeme.

Před prvním venčením

● sejdeme se s vámi a pejskem, abychom se seznámili
● domluvíme termíny venčení/hlídání
● vyřešíme potřebnou administrativu
● převezmeme si klíče

Během péče o vašeho psa

● věnujeme plnou pozornost jen jemu
● máme v batohu psí lékárničku
● upevňujeme a rozvíjíme jeho dovednosti
● v případě nepřízně počasí ho vykoupeme a vysušíme

Po skončení venčení/hlídání

● posíláme obratem report
● těšíme se na další procházku s vaším chlupáčem
● stálí klienti mají přístup do systému, kde vidí historii všech venčení

kontakt

+420 792 570 217

sledujte nás